Man Центр Одесса

Одесский филиал ООО "Технофорум"

  • Главная
  • Новости
  • 17 червня 2021 року в Одесі відбувся Форум, присвячений розбудові портової інфраструктури та розвитку морських торговельних шляхів – MINTRANS Club.

17 червня 2021 року в Одесі відбувся Форум, присвячений розбудові портової інфраструктури та розвитку морських торговельних шляхів – MINTRANS Club.

17 червня 2021 року в Одесі відбувся Форум, присвячений розбудові портової інфраструктури та розвитку морських торговельних шляхів – MINTRANS Club. Інфраструктура Півдня України.

Одними із головних тем вказаного форуму були:

  • Україна на мапі міжнародної морської логістики;
  • Вплив логістики на ланцюг виробництва;
  • Розвиток експортного потенціалу.

Одеська філія ТОВ ТЕХНОФОРУМ, як офіційний дилер МАН Трак енд Бас Україна, у особі директора підприємства Миколи Галагана, прийняли участь у вказаному заході. Для нашої компанії надзвичайно важливим є можливість володіти актуальною інформацією та змінами у галузі перевезень та логістики загалом.

Якість портової інфраструктури є рушійною силою у виконанні планів експортування, наприклад, зернових культур та стратегічно важливим державним напрямком діяльності. Порти є місцем концентрації основних транспортних артерій, що ведуть із різних куточків нашої держави. Так, наприклад, аграрний сектор, який в цьому році очікує на високу урожайність та, відповідно, велику транспортну активність в південному регіоні України. Вказана активність потребує кваліфікованої технічної підтримки, адже ніхто із нас не застрахований від позаштатних ситуацій під час перевезень.

Приймаючи цей факт до уваги, ми із впевненістю готові надати повний спектр послуг в напрямку технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів, що вже залучені та будуть залучені у перевезеннях вантажів. Наша компанія працює 7 днів на тиждень та має, відповідний потребам, перелік запасних частин на складі, що є одними із ключових факторів у швидкості вирішення технічних проблем та для оперативного випуску автотранспортних засобів в роботу. Спеціалісти підприємства від слюсарів до майстрів-приймальників проходять професійну підготовку на навчальній базі офіційного Імпортера, компанії МАН Трак енд Бас Україна, та зможуть надати Вам кваліфіковану та оперативну технічну допомогу!

Хочемо відмітити, також, що у нас можливе не тільки виконання майже будь-якого технічного обслуговування та ремонту техніки, а й придбання помічника, нового чи з пробігом автомобіля німецького виробника MAN, для якісного виконання бізнес-завдань.

Ваш надійний партнер,

MAN Центр Одеса

www.man.odesa.ua

Київське шосе, 14 км

048 735 735 1

073 735 735 1

#manodesaua

Scroll Up

Покупай автомобиль онлайн