Man Центр Одесса

Одесский филиал ООО "Технофорум"

“Просто найкращий”: MAN TGX, ВАНТАЖІВКА РОКУ 2021!

«Титул «Міжнародна вантажівка року» є надзвичайним визнанням за видатну роботу, проведену нашою командою MAN. Вже більше 5 років команда працювала з єдиною метою: розробити найкращу вантажівку для водіїв та наших клієнтів та вивести її на дорогу. Ця бажана нагорода якраз і засвідчує: нам це вдалося “, – сказав Андреас Тостманн, генеральний директор MAN Truck & Bus, на віртуальній церемонії нагородження.

Члени журі, призначені на “Міжнародну премію вантажівки року” (ITOY), мали можливість познайомитися з новим MAN TGX у лютому 2020 року. Окрім комфорту водіння, журі вразило робоче місце водія, повністю цифровий дисплей, інтуїтивно зрозумілі функції керування та мультимедіа, вбудовані в нове багатофункціональне рульове колесо, та інноваційне поворотне управління MAN SmartSelect без відволікання від водіння. Члени журі ITOY так само позитивно оцінили побутові комфортні умови в кабіні водія. Під час тестових заїздів їх також вразила надзвичайна ефективність трансмісії Euro 6d нового MAN TGX, яка забезпечує економію пального до 8,2 відсотків порівняно з попередньою версією в поєднанні з аеродинамічною вишуканістю конструкції кабіни та система круїз-контролю GPS MAN EfficientCruise, яка тепер має ще більшу попереджувальну функцію. Журі також підкреслило високий рівень безпеки, який завдяки таким функціям, як радіолокаційна система допомоги при повороті та система підтримки зміни смуги руху, допоміжна функція повернення смуги руху та допомога в русі в заторах, не лише знімає напруження з водія, але й значно сприяє безпеці інших учасників дорожнього руху. І останнє, але не менш важливе: новий MAN TGX справив особливе враження на експертів ITOY завдяки високому рівню взаємодії підключення (Connectivity), що забезпечується його електронною архітектурою, яка є першою у своєму роді в секторі комерційних автомобілів, та набором цифрових послуг. пов’язаних з цим.

“Новий MAN TGX зробив важливий крок вперед з точки зору комфорту водія, економії палива, підключення та інтерфейсу, орієнтованого на водія. Тож не викликає сумнівів, чому новий MAN TGX був визнаний вантажівкою року 2021. Це вантажівка, спрямована на майбутнє, яка відповідає транспортним потребам сьогодення і на завтрашній день “, – сказав президент ITOY Джаненріко Гріффіні, підсумовуючи вирок членів журі на церемонії нагородження. Відповідно до правил премії «Міжнародний вантажний автомобіль року», щорічна премія присуджується вантажівці, випущеній за останні 12 місяців, яка зробила найбільший внесок у сталий розвиток автомобільних вантажних перевезень. Критеріями оцінки є технічні нововведення та вдосконалення, а також інновації, що сприяють загальній економічності, безпеці та екологічності.

“Спрощення бізнесу “- фокус на транспортних компаніях та водіях

У лютому 2020 року компанія MAN Truck & Bus вперше представила публіці нове покоління вантажівок MAN. Ці абсолютно нові вантажівки з левом на радіаторних решітках прямують до своїх нових власників по всій Європі з початку літа. Як тільки розпочалася робота над концептуальною розробкою, MAN попросив 300 транспортних компаній та 700 водіїв отримати регулярні відгуки щодо своїх вимог до нової вантажівки та включив ці відгуки у дизайн нового покоління вантажівок MAN. Як результат, нові транспортні засоби ще більш послідовно узгоджуються з потребами цих компаній щодо експлуатаційної та економічної ефективності та пропонують водієві унікальну ергономіку робочого місця, всебічну безпеку та чудове розслаблююче середовище під час відпочинку.

З самого початку метою було зняти якомога більше напруги з водіїв та підрядників у їхній повсякденній роботі на фоні все більш складних викликів, таких як збільшення обсягів вантажних перевезень та дедалі жорсткіші норми CO2, зростаюча нестача водіїв та прогресуюче оцифрування логістичних процесів. Нове покоління MAN Truck Generation досягає цього завдяки своїй видатній якості продукції з точки зору орієнтації на водія, ефективності, безпеки та технічної стійкості. Більше того, MAN також встановлює стандарти як сильного та компетентного партнера з точки зору підтримки з моменту встановлення контакту із клієнтом, зокрема, завдяки новій логіці продукту, яка послідовно орієнтована на використання автомобіля та багаторічний досвід у галузі широкого спектру застосувань. У поєднанні з вражаючою сервісною мережею MAN та інноваційними послугами цифрових майстерень для оптимальної доступності автомобілів, нове MAN Truck Generation стає неперевершеною комплексною пропозицією пристосованою до транспортної галузі, що полегшує щоденну роботу транспортних компаній та водіїв на послідовній основі, відповідаючи девізу MAN: “Спрощення бізнесу”.

Про нагороду «Міжнародна вантажівка року»

Нагорода “Міжнародна вантажівка року” (IToY) була започаткована у 1977 році британським журналістом та редактором журналу “Вантажівки” Петом Кеннеттом. Сьогодні 24 члени журі представляють провідні журнали комерційних автомобілів по всій Європі. Більше того, за останні кілька років група IToY розширила сферу свого впливу, призначивши асоційованих членів на зростаючих ринках вантажівок Китаю, Індії, Південної Африки, Австралії, Бразилії, Японії, Ірану та Нової Зеландії. Загалом кількість читачів 24 журналів членів журі IToY, а також восьми його асоційованих членів, перевищує мільйон.

Scroll Up

Покупай автомобиль онлайн