MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

MAN LION´S CITY Ü

Огляд переваг
  • Екологічна безпека
  • Економічність
  • Безпека
  • Комфорт

ДИНАМІЧНИЙ АВТОБУС ІЗ НИЗЬКОЮ ПІДЛОГОЮ, ЩО ВІДПОВІДАЄ НАЙВИЩИМ ВИМОГАМ

У сфері міських перевезень пасажирів найвищим пріоритетом завжди є безпека та комфорт. Але й такі характеристики, як екологічність і економічність, набувають усе більшої важливості.

Сучасна серія автобусів уже сьогодні відповідає суворим вимогам до рейсового транспорту майбутнього. Автобуси модельного ряду Lion’s City оптимально підходять також для міжміських рейсів. Дізнайтеся більше про модульну концепцію автобуса MAN Lion’s City Ü, який оптимально підходить як для міських, так і для міжміських перевезень.

Неперевершено комфортний простір

Салон автобуса MAN Lion’s City Ü вражає своєю просторістю, високим рівнем комфорту та приємною атмосферою. Денне світло, що проникає крізь нові скляні люки в даху, забезпечує оптимальне освітлення салону.

Входи та виходи автобуса MAN Lion’s City Ü не мають східців і відрізняються надзвичайно низькою висотою підлоги – усього 320 мм. Завдяки функції кнілінгу права сторона автобуса може опускатися ще на 80 мм для забезпечення зручної посадки та висадки людей похилого віку й осіб із обмеженими фізичними можливостями. Таким чином MAN Lion’s City LE відповідає вимогам директиви ЄС ECE R107.

Відкидний пандус

Під час проектування салону автобуса MAN Lion’s City Ü із самого початку все було продумано для повного комфорту кожного пасажира – від обладнанням для осіб з обмеженими фізичними можливостями до компактних відкидних сидінь. Пасажири в інвалідному візку або батьки з дитячою коляскою можуть без проблем заходити в автобус через двері 2 по відкидному пандусу, що вбудовується додатково. Крім цього, за запитом у салоні можна додатково встановити практичні відкидні сидіння для супровідників.

Двигун та коробка перемикання передач

  • Двигун
  • Технічний паспорт

вигуни MAN – висока потужність і ефективність

Автобуси MAN Lion’s City Ü – із дизельним двигуном, двигуном на природному газі або гібридним приводом у задній частині кузова – відрізняються надзвичайною ефективністю під час експлуатації в міських і міжміських перевезень. Насамперед ці автобуси характеризуються високою тяговою силою, низькими об’ємами викидів шкідливих речовин і меншими витратами пального. Двигуни із системою Common Rail у поєднанні з 4- або 6-ступеневою АКПП забезпечують під час руху потужність у діапазоні від 206 кВт (280 к. с.) до 265 кВт (360 к. с.), 6-циліндрові двигуни на природному газі – 200 кВт (272 к. с.) і 228 кВт (310 к. с.). Додатковими перевагами автобусів MAN Lion’s City Ü є також те, що їхні двигуни працюють завжди надійно, майже не потребують технічного обслуговування, а завдяки системі перемикання передач, яка функціонує залежно від умов руху, забезпечують впевнений рух на будь-яких ділянках дороги.

Автобуси MAN Lion’s City Ü пропонуються на вибір із двигуном D 2066 (до 360 к. с.) або E 2876 (до 310 к. с.). В огляді нижче наведено точні відмінності між двигунами.

Варіант двигуна
Робочий об'єм
Двигун D2066 (горизонтальний, дизельне паливо)
10 518 см³
280 к. с., 1350 Н•м
320 к. с., 1600 Н•м
360 к. с., 1800 Н•м
Двигун E2876 (горизонтальний, паливо - природний газ)
12 816 см³
272 к. с., 1050 Н•м
310 к. с., 1250 Н•м

З КОМФОРТОМ ПО КРАЇНІ

Автобус MAN Lion’s City Ü з низькою підлогою розроблений спеціально для міжміських поїздок та пропонує пасажирам 44 зручних сидіння на довгих маршрутах.

Простора кабіна та салон автобуса серії MAN Lion’s City Ü забезпечують максимальний комфорт як для водія, так і для пасажирів. Це стало можливим завдяки вертикальному розташуванню двигуна в задній частині автобуса та просторому робочому місцю водія з індивідуальним регулюванням керма. Для сидіння водія передбачено різні варіанти регулювання; ергономічні пасажирські сидіння встановлені без опор і забезпечують максимум місця для ніг. Салон автобуса MAN Lion’s City Ü відрізняється привабливими кольорами й оптимальним освітленням – приємна атмосфера під час тривалих міжміських рейсів забезпечена. Через люки аварійного виходу з безпечного скла (установлюються додатково) у салон проникає ще більше денного світла.

Місце водія з максимальним комфортом

Кабіна водія автобуса

Високі вимоги водія до робочого місця – це вагома причина для встановлення нових стандартів у сфері оснащення кабіни. Тому в автобусі серії MAN Lion’s City Ü навіть найменші деталі пристосовано для задоволення вимог водія. Результат: логічно та зручно розташовані елементи керування, а також розміщені в полі зору й інтуїтивно зрозумілі панелі приладів із чіткими індикаторами. Центральним елементом у кабіні є РК-дисплей, на якому для водія постійно відображаються необхідні робочі параметри та дані діагностики, а також інші сигнали та повідомлення. Для оптимальної оглядовості на автобусі встановлено панорамне лобове скло та ширококутні дзеркала заднього виду з функцією складання.

Місце водія з максимальним комфортом

В ергономічно облаштованій кабіні автобуса MAN Lion’s City Ü на водія чекає не лише проста у використанні панель приладів, зручно розташована в полі зору, але й достатньо вільного простору, що значно підвищує рівень комфорту керування. Водій може відрегулювати своє сидіння та кермо відповідно до власних вимог. Відрегульоване сидіння підтримує зручне положення водія для комфортної їзди під час тривалих рейсів. Практичні закривні багажні відділення над місцем водія надають багато місця. Тут можна додатково встановити РК-монітор для спостереження за ситуацією в салоні. За потреби у двері кабіни можна вбудувати касовий апарат і оптимально адаптувати його до дизайну салону завдяки різноманітним варіантам установлення. Звісно, як альтернатива пропонується також місце водія стандарту VDV.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ПЕРЕВАГ

  • Огляд
  • Екологічна безпека
  • Безпека
  • Економічність

Екологічна безпека

Екологічна безпека

Суттєво змінює міський ландшафт: автобус MAN Lion’s City Ü – як із дизельним двигуном, так і з двигуном на природному газі – відповідає вимогам стандарту токсичності відпрацьованих газів Євро 6. Таким чином цей автобус стає зразковим прикладом екологічно безпечного маршрутного транспорту, який уже сьогодні відповідає майбутнім вимогам у цій сфері, а також у галузі міжміських перевезень.

Безпека

Безпека

Автобуси серії MAN Lion’s City Ü обладнано різноманітними інноваційними технологіями, які гарантують високий рівень безпеки в умовах дорожнього руху. Електронні гальмівні системи та системи курсової стійкості, а також система регулювання динаміки руху ESP (Electronic Stability Program) гарантують максимум безпеки водію та пасажирам. Безпечну посадку та висадку пасажирів забезпечує концепція низької підлоги в автобусах серії MAN Lion’s City Ü: для ще більшої зручності пасажирів одна зі сторін автобуса опускається на 80 мм.

Економічність

Економічність

Автобуси серії MAN Lion’s City установлюють нові стандарти також з точки зору ефективності й економічності. Система кондиціонування нового покоління значно легша, ніж попередні моделі. Менша вага та підвищення ефективності також позитивно впливають на зменшення витрат пального.

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Завантаження брошури

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн