MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

MAN LION’S COACH

У ДОРОГУ ПІД ЗНАКОМ ЛЕВА
ПО-ЛЬВИНОМУ МОЩНЫЙ И ОБРАЗЦОВЫЙ

Новое поколение двигателей MAN D26 и коробок передач TipMatic®

 • Мощные: до 510 л. с. с крутящим моментом до 2600 Нм
 • Эффективные: КПД коробки передач до 99,7 %
 • Экологичные: подтвержденное соответствие стандарту Euro-6 в реальных условиях

АВТОБУС MAN LION‘S COACH: ТАНДЕМ ДИНАМІКИ РУХУ Й ЕФЕКТИВНОСТІ

Він вражає як елегантним зовнішнім виглядом, так і продуманими функціональними можливостями оснащення. А його довершене технічне устаткування втілює чисту динаміку руху та незмінну рентабельність. Автобус MAN Lion’s Coach гарантує винятковий комфорт у дорозі та приводну потужність до 510 к. с. І все це разом зі зменшеними витратами пального та дотриманням суворих вимог щодо токсичності відпрацьованих газів стандарту Євро 6.

На цього лева можна цілком покластися. Завдяки технічно продуманим компонентам, які довели свою надійність протягом багатьох років, а також широкому спектру послуг, компанія MAN гарантує найвищу експлуатаційну готовність туристичних автобусів під знаком лева, а отже, оптимальне використання потужності.

ЗАВЖДИ КОМФОРТНА АТМОСФЕРА

Двигун та коробка перемикання передач

 • Двигун MAN D26
 • Коробка передач MAN TipMatic® Coach
 • Коробка перемикання передач EcoLife
 • Технічний паспорт

Високоефективний двигун стандарту Євро 6

Завдяки останньому поколінню наших перевірених двигунів MAN D26 із потужністю до 510 к. с. і крутним моментом 2600 Н·м автобус MAN Lion’s Coach є не лише потужним, а й ефективним у дорозі. Незважаючи на збільшення потужності на 10 к. с. порівняно з попередньою версією, наші нові двигуни D26 важать на 70 кг менше і повністю відповідають вимогам стандарту Євро 6. Двигуни із системою Common Rail забезпечують високоефективне очищення відпрацьованих газів за допомогою селективного каталітичного відновлення (SCR) та системи рециркуляції відпрацьованих газів (AGR). Технічні вдосконалення, такі як оптимізоване термічне регулювання, 2-ступенева система паливних фільтрів і можливість керування за потреби трифазними генераторами через інтерфейс LIN (локальна з’єднувальна мережа), також забезпечують найкращі показники щодо продуктивності двигуна.

Інтелектуальна коробка передач для виняткового комфорту в дорозі

Завдяки інтелектуальній технології коробки передач автобус MAN Lion’s Coach характеризується оптимальним перетворенням приводного зусилля в рух. 12-ступенева автоматична коробка передач MAN TipMatic® Coach вибирає оптимальну передачу для кожної ситуації на дорозі та під час перемикання регулює частоту обертання двигуна. На прямій 11-й передачі автоматична коробка передач досягає коефіцієнта корисної дії 99,7 %. Її функція SmartShifting поєднує в собі швидке перемикання між усіма передачами за допомогою режиму SpeedShifting із функцією допомоги при перемиканні на вищу передачу (HSU) і вибором передачі відповідно до поточної ситуації на дорозі. Вбудований датчик нахилу особливо допомагає під час рушання. Автоматична система використовує дані з додаткових датчиків і надійно визначає відповідні передачі залежності від ваги автомобіля й поточного рельєфу місцевості.

Наша коробка передач MAN TipMatic® Coach також установлює нові рекорди щодо рівня шуму та надійності. Удосконалення конструкції дали змогу зменшити шум під час роботи коробки передач на 6 дБ (А) порівняно з попередньою моделлю. А ще нам вдалося подовжити термін служби мехатроніки в 1,6 раза. Звичайно, коробка передач TipMatic® Coach також передбачає вибір між повністю автоматичним перемиканням та ручним налаштуванням передачі водієм.

Переконлива логіка перемикання

6-ступенева автоматична коробка передач EcoLife оптимізує показники руху різними способами: під час руху міського транспорту, на коротких дистанціях або гірських маршрутах. Модифікований комплект коліс дає змогу вчасно перемикатись на вищу передачу, підтримує крутний момент до першої передачі та знижує частоту обертання двигуна для всіх передач. Функція «Кочення» підтримує двигун на холостому ходу на найменшому схилі. Обидва технічні моменти забезпечують однаковий ефект: заощадження пального й енергії.

Крім цього, скористайтесь перевагами феноменального режиму примусового холостого ходу: Відсутність розриву тягового зусилля забезпечує короткі паузи для відпочинку, що у свою чергу збільшує термін служби автобуса MAN Lion‘s Coach.

Варіант двигуна
Робочий об'єм
Двигун D2676 LOH
12,4 л
430 к. с., 2200 Н•м
470 к. с., 2400 Н•м
510 к. с., 2600 Н•м

З MAN LION'S COACH ВИ АБСОЛЮТНО ЗАХИЩЕНІ

Це безпека, яку можна побачити

Автобус MAN Lion’s Coach — це не лише надійна інвестиція для вас, але також гарантія максимальної безпеки для всіх пасажирів. Її забезпечує інноваційна допоміжна система, жорсткий каркас із протипожежним захистом та збільшеним скляним люком на даху для ще легшого виходу в надзвичайних ситуаціях.

Також оновлений дизайн кабіни з концепцією керування, ще більше орієнтованою на зручність використання, значно підвищує безпеку під час руху.

 • Ще більше безпеки завдяки адаптації інтер’єру
 • Нова конструкція каркасу відповідно до стандарту ECE R66.02.
 • Інноваційна допоміжна система

СИЛЬНИЙ ЛЕВ ТЕПЕР ЩЕ СИЛЬНІШИЙ

 • Огляд
 • Надійність
 • Економічність
 • Комфорт

Надійність

Автобуси MAN Lion’s Coach — це надійна основа вашого автопарку

Компетентність компанії MAN у сфері вантажних автомобілів та наданні автомобільних послуг у своєму найкращому вигляді.

Автобуси MAN Lion’s Coach змінюють уявлення про надійність. Потужні двигуни із системою Common Rail, ідеально налаштована коробка передач, збільшені інтервали технічного обслуговування. Автобус Lion’s Coach тепер ще довший, ще ефективніший і ще потужніший під час рейсів.

Ми гарантуємо вам найвищу доступність автомобіля.

… продумана, високоефективна трансмісія
у поєднанні з допоміжними системами для економії пального.

… помітно менша кількість звернень до майстерні
завдяки збільшенню інтервалів між проходженням технічного обслуговування та комп’ютеру вбудованої системи комплексного контролю справності транспортного засобу MAN.

… Повністю світлодіодні фари,
розроблені для освітлення ззаду та спереду. Це підвищує активну безпеку — “протягом усього терміну експлуатації автомобіля”.

… значно вища стійкість до корозії,
оскільки інноваційний процес виробництва не вимагає використання сталевих каркасів у клапані двигуна (без шкоди для стійкості форми).

… оновлена концепція багатокомпонентної передньої панелі,
має значно покращену кінематику. Окрім оптимізованої концепції експлуатації, витрати на ремонт, а також час між проходженням технічного обслуговування зменшуються завдяки більш легкій доступності та можливості замінити окремі деталі.

… різноманіття послуг компанії MAN.
Від управління технічним обслуговуванням та ремонтом до надання правильного рішення щодо фінансування професійної підготовки водіїв та підтримки мобільності.

Економічність

Автобус MAN Lion’s Coach — інвестиція, яка окупиться від самого початку

Якість MAN у кожній деталі з максимальною доступністю автомобіля

Ви шукаєте концепцію автомобіля, яка ідеально підходить до ваших потреб? Надійний партнер, який оптимально підтримує ваші щоденні завдання?

Завдяки великому досвіду MAN як виробника комерційних автомобілів та постачальника широкого спектру послуг, ми можемо запропонувати вам туристичний автобус Lion’s Coach, який із легкістю забезпечить бажану економію.

Він відрізняється найвищою надійністю, неперевершеною ефективністю та низькими витратами на експлуатацію. Інвестиція, яка винагороджує вас від самого початку з кожним кілометром. У пакеті EfficientLine ми пропонуємо компоненти, які не лише підвищують ефективність, а ще й ідеально поєднуються один з одним.

Огляд:

Оптимально налаштована трансмісія
призводить до значного зниження сукупних експлуатаційних витрат (СЕВ) за рахунок зниження витрат палива та зношування автомобіля.

Додаткова економія палива
завдяки інтелектуальній системі вибору передач MAN EfficientRoll® у поєднанні з системою. круїз-контролю MAN EfficientCruise®, із підтримкою GPS.

Більше передатне число задньої осі
також позитивно впливає на використання палива.

Компанії MAN вдалося
збільшити інтервали між проходженням технічного обслуговування, зокрема завдяки вдосконаленим технологіям. Автобус Lion’s Coach тепер ще надійніший під час рейсів.

Комфорт

MAN Lion’s Coach — комфорт, що надихає

Для подорожей найвищого класу

Щойно ви зайдете до автобуса MAN Lion’s Coach, ви зрозумієте, що відпустка починається тут. Тут панує комфортна атмосфера завдяки технічно та візуально привабливому інтер’єру. А обладнання відповідає високим вимогам сучасного цифрового світу.

Звичайно, усе це не лише для пасажирів. В автобусі Lion’s Coach є все, що може бажати водій: Ергономічний дизайн кабіни забезпечує цілком комфортну робочу атмосферу.

Огляд:

Гармонійна колірна гамма,
непряме світлодіодне освітлення та широкий купол даху в носовій частині створюють приємний клімат у салоні.

Оснащення сидінь,
зокрема інформаційно-розважальна система MAN Multimedia Coach, тримач планшета, USB-порт або регульовані підголівники забезпечують індивідуальний комфорт під час поїздки.

Нове покоління амортизаторів
та оптимізоване налаштування шасі гарантують максимальний комфорт під час поїздки.

Нові великі люки на даху
з ультрафіолетовою фільтрацією пропускають більше денного світла та яскравості.

Оптимізована кабіна
з новою концепцією полиць і вдосконалена система перемикачів забезпечують привабливе робоче місце для водія.

Продумано до найдрібніших деталей для безпечного водіння

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Завантаження брошури

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн