MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

MAN LION`S INTERCITY

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС
 • Безпека
 • Універсальність
 • Економічність
 • Комфорт
MAN Lion’s Intercity: Встановлює нові стандарти

НАДЗВИЧАЙНА БЕЗПЕКА ТА ЩЕ БІЛЬША ГНУЧКІСТЬ ДЛЯ МІЖМІСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

MAN Lion’s Intercity приведе вас у захват завдяки підвищеній безпеці і комфорту для пасажирів, орієнтованої на потреби водія в кабіні і максимальну економічность. Різноманітність можливостей конфігурації дозволяє обладнати MAN Lion’s Intercity для використання в якості міжміського, трансферного або шкільного автобуса.

Перевезення школярів – та область використання, де безпека має абсолютний пріоритет. MAN Lion’s Intercity відповідає чинному з 2017 року стандарту ECE R66.02, який містить особливо суворі вимоги до міцності автобусних кузовів.

ГОТОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ

АВТОБУС MAN LION’S INTERCITY ТА ЙОГО РІЗНОМАНІТНІ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ

Сполучає міста, передмістя та околиці

Поєднує в собі першокласний комфорт, високу функціональність і максимальну безпеку. Автобус MAN Lion’s Intercity – це ідеальний транспортний засіб для міжміських перевезень.

Безпечна дорога до школи

Комбінація, яка робить його ідеальним шкільним автобусом: висока ефективність, міцна конструкція та жодних компромісів щодо безпеки.

Гнучке застосування для трансферу

Велике багажне відділення й низькі витрати в межах життєвого циклу перетворюють новий автобус MAN Lion's Intercity на ідеальний транспортний засіб для маршрутних і трансферних перевезень.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ПЕРЕВАГ

Найвища якість виконання MAN

Завдяки спеціальним матеріалам і технологіям, застосованим у процесі виробництва, автобуси MAN Lion’s Intercity розраховані на тривалий термін використання. Відповідно до високих стандартів якості компанії MAN ці автобуси оснащено всім найкращим для щоденних перевезень пасажирів на далекі відстані.

Економічність

Автобуси MAN Lion’s Intercity вражають низьким споживанням пального. Цього вдалося досягти завдяки полегшенню конструкції. Також після проведення великої кількості випробувань вдалося помітно зменшити опір повітря. Крім того, простота технічного обслуговування та ремонту скорочує час простою автобусів до мінімуму.

Пасивна безпека

Автобуси MAN Lion’s Intercity вже відповідають вимогам директиви ECE R66.02, яка набуває чинності в 2017 році та регулює використання систем захисту від перекидання, забезпечуючи таким чином вищий рівень пасивної безпеки.

Активна безпека

Дорожньо-транспортні пригоди інколи трапляються. Добре, коли пасажири, водій та інші учасники дорожнього руху знають, що для їхнього захисту зроблено все можливе. Безпека – найголовніший пріоритет для автобусів MAN Lion’s Intercity.

Крім того, аварії призводять до збільшення витрат і часу простою, адже необхідно провести ремонт. Міжміські автобуси оснащено численними системами безпеки. Ризик отримання травм значно знижується, а економічна ефективність досягає максимальних значень.

ДЛЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ

 • Огляд
 • Оснащення
 • Пасажирський салон
 • Місце водія

Оснащення

Конфігурація залежно від призначення автобуса

Гнучка модульна система забезпечує оптимальну конфігурацію транспортного засобу залежно від вимог, які висуваються до автобуса, коли він використовується як міжміський, шкільний або автобус для трансферу.

Пасажирський салон

Дорога легка та приємна

Салон MAN Lion’s Intercity розроблено для шкільних і міжміських автобусів та автобусів для трансферу, тож він якнайкраще задовольняє щоденні потреби пасажирів і водіїв. Великі вікна й скляні люки на даху створюють яскраву та приємну атмосферу. Висока якість виконання в поєднанні з просторістю салону забезпечують комфортабельність перевезень на далекі відстані. Точність у виготовленні деталей і довговічні матеріали розраховано спеціально для щоденного використання.

Місце водія

Нове покращене робоче місце водія в міжміських і шкільних автобусах, а також автобусах для трансферу

Щоденні перевезення пасажирів вимагають від водіїв надзвичайної уважності. Саме тому, щоб створити їм найкращі умови для роботи, автобуси MAN Lion’s Intercity оснащено новими покращеними й ергономічними робочими місцями, які створено з урахуванням специфіки роботи. Сидіння можна індивідуально налаштувати, щоб перебування в ньому було комфортним для будь-якого водія.

У численних практичних і легкодоступних відсіках бічної панелі керування можна зберігати документи та дрібні речі. Інші функціональні елементи, як-от тримач для стаканів і пляшок або місткий холодильник, забезпечують неперевершений рівень комфорту та функціональності під час повсякденного використання.

ПОТУЖНИЙ, ДИНАМІЧНИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ

Двигун та коробка перемикання передач

 • Двигун MAN D15
 • Двигун MAN D08
 • Технічний паспорт

Силовий пакет: двигун MAN D15

360 к. с. високоефективного дев’ятилітрового двигуна D15 (265 кВт) забезпечують необхідну потужність автобуса MAN Lion’s Intercity. У порівнянні з перевіреним, легшим двигуном D08 двигун D15 має вищий крутний момент і забезпечує необхідну потужність у складних умовах руху.

Двигун із системою Common Rail відповідає стандарту Euro 6, а також забезпечує високоефективне очищення відпрацьованих газів за допомогою селективного каталітичного відновлення (SCR), що практично виключає викиди оксиду азоту. Таким чином ви робите значний внесок у захист довкілля.

Легка вага й економічність: двигун MAN D08

Невеликий, але який потужний! Двигун MAN D08 – це один із найміцніших і найлегших двигунів для автобусів MAN, який відрізняється максимальним корисним навантаженням. Крім цього, система очищення відпрацьованих газів із селективним каталітичним відновленням (SCR) значно зменшує викиди оксиду азоту. Завдяки своїй компактній конструкції отримати доступ до двигуна D08 дуже легко, що значно спрощує його технічне обслуговування.

Варіант двигуна
Робочий об'єм
Двигун D0836
6,9 л
290 к. с. / 213 кВт / 1050 Н•м или 1150 Н•м
Двигун D1556
9 л
280 к. с. / 206 кВт / 1200 Н•м
330 к. с. / 243 кВт / 1400 Н•м
360 к. с. / 265 кВт / 1600 Н•м

MAN LION’S INTERCITY: ЛІДЕР ОЩАДЛИВОСТІ

Ефективність завдяки низьким значенням TCO/LCC (сукупні експлуатаційні витрати/витрати на повний строк експлуатації).

Економія маси

Легковаговик серед автобусів

На етапі конструювання транспортного засобу спеціалісти приділяли особливу увагу полегшеній конструкції. Використання легких компонентів забезпечує дуже малу масу автобуса MAN Lion’s Intercity.

 • Монтаж шести шин (задній міст зі здвоєними шинами) на алюмінієвих дисках
 • Легка й надзвичайно ефективна система кондиціонування повітря
 • Використання легкого 6-циліндрового двигуна серії D08
Зменшення витрат

Висока ефективність

Такі функції, як автоматичне вимкнення двигуна в разі роботи на холостому ходу або повітряний компресор з автоматичною системою холостого ходу забезпечують високу ефективність.

Двоступеневий повітряний компресор із системою холостого ходу

Двоступеневий повітряний компресор з автоматичною системою холостого ходу (SLS) за відсутності подачі пального самостійно перемикається на режим холостого ходу, чим суттєво сприяє зниженню витрати пального.

Idle Shut Down

Автоматичне вимкнення двигуна під час холостого ходу не лише зменшує викиди CO2, але й знижує рівень шуму, який створює транспортний засіб.

Зниження аеродинамічного опору

Продумане аеродинамічне рішення

На низькій швидкості в місті аеродинамічний опір відіграє другорядну роль. Проте під час міжміських перевезень на швидкості понад 100 км/год він суттєво впливає на витрату пального. Завдяки численним випробуванням в аеродинамічній трубі та моделюванню вдалося суттєво знизити витрату — для максимальної ефективності та економічності під час використання для міжміських перевезень.

Продумана аеродинамічна концепція з випуклим і злегка похилим панорамним склом спереду забезпечує меншу площу атаки повітряного потоку. Задній кант оптимально відводить повітряний потік.

Простота технічного обслуговування й ремонту

Короткий час простою, низькі витрати на технічне обслуговування

Вільний доступ до всіх точок технічного обслуговування спрощує виконання робіт з обслуговування та ремонту. Це дає змогу скоротити час простою MAN Lion’s Intercity та знизити вартість ремонту та витрати на обслуговування:

 • Щоденний контроль виконується лише за декілька простих операцій на легкодоступних точках обслуговування.
 • Компактна конструкція нашого надійного двигуна, широкі бокові кришки, а також кутова нижня кришка забезпечують оптимальний доступ до моторного відсіку
 • Простий доступ до запасного колеса та до передніх фар завдяки великій середній частині передньої панелі, яка широко відкривається
Якість і перевірені компоненти MAN

Стандарт якості MAN

Найвищі стандарти якості матеріалів, виготовлення та обробки MAN Lion’s Intercity забезпечують мінімальні експлуатаційні витрати (LCC):

 • Надзвичайно міцний і приємний на дотик пластик
 • Прості в догляді та стабільні поверхні з високим рівнем стійкості до ультрафіолету
 • Перевірені міцні конструкції та з’єднання, які надійно витримують зокрема й високі та часті навантаження
 • Оптимальний захист від корозії завдяки катодному електрофоретичному фарбуванню (KTL)

ТЕХНІКА, НА ЯКУ МОЖНА ПОКЛАСТИСЯ: СИСТЕМИ MAN ДЛЯ БЕЗПЕЧНИХ І ЕФЕКТИВНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Коли потрібно, вони під рукою. Завжди.

Системи безпеки та підтримки водія MAN постійно аналізують усі необхідні параметри. Щоб ви та ваші пасажири швидко й безпечно дісталися місця призначення.

Доступні системи для MAN Lion’s Intercity:

 • Система автоматичного екстреного гальмування (EBA)
 • Багатофункціональне кермо
 • Електронна система контролю стійкості (ESP)
 • Електронна гальмівна система
 • TyreManagement
 • Адаптивний круїз-контроль
 • Система стеження за дорожньою розміткою (LGS)

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Завантаження брошури

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн