MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

ТЕХНОЛОГІЇ ТА РОЗРОБКИ

Адаптивний круїз-контроль ACC із функцією Stop & Go

Адаптивний круїз-контроль (ACC, Adaptive Cruise Control) автоматично регулює швидкість вантажівки та її дистанцію до автомобіля, що рухається попереду. Нова функція Stop & Go допомагає під час руху в заторі та повільному потоці транспортних засобів. Вона суттєво зменшує навантаження на водія та підвищує безпеку руху.

Запобігання зіткненням

Водіям часто буває важко правильно оцінити власну швидкість і дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, — особливо під час руху в колоні чи на обладнаних дорогах місцевого значення. Адаптивний круїз-контроль ACC за потреби завчасно виконує автоматичне гальмування автомобіля та підтримує постійну безпечну дистанцію. Це дає змогу уникати аварійного гальмування, наслідком якого часто буває зіткнення. Нова функція Stop-and-Go тепер полегшує роботу водія ще й завдяки автоматичній зупинці та автоматичному рушанню в міському режимі руху та під час руху в заторах.

Радар і камера — дві системи датчиків для максимальної надійності

Адаптивний круїз контроль ACC працює з двома незалежними одна від одної системами датчиків — радаром і камерою. Радіолокаційний датчик розпізнає автомобілі, що рухаються попереду, і розраховує їхню швидкість, відстань і положення відносно власної вантажівки. Камера на лобовому склі має власну функцію розпізнавання об’єктів і додатково розпізнає дорожню розмітку. Це дає змогу максимально точно та надійно розпізнавати автомобілі, що рухаються попереду, навіть за складних дорожніх ситуацій, поганих погодних умов або недостатнього освітлення.

Максимальна зручність керування

За допомогою багатофункціонального керма водій просто задає потрібну швидкість. Вона утримується без потреби натискання педалі акселератора. Крім того, водій може встановити один із чотирьох рівнів безпечної дистанції до автомобіля, що рухається попереду. Під час руху автомобіль прискорюється до заданої швидкості. Якщо система ACC розпізнає автомобілі, що рухаються попереду з нижчою швидкістю, вмикається автоматичне регулювання швидкості та дистанції.

Додаткова функція: Stop-and-Go

Доповнення адаптивного круїз-контролю ACC функцією Stop-and-Go дає змогу використовувати його зокрема й у заторах або в міському режимі руху. Коли рух зупиняється, вантажівка самостійно гальмує за допомогою функції Stop-and-Go до повної зупинки, а також автоматично рушає знову, якщо зупинка триває менше ніж дві секунди. Якщо тривалість зупинки перевищує дві секунди, робоче гальмо утримується автоматично. Рушання в такому разі виконується натисканням педалі акселератора або кнопки на багатофункціональному кермі. Це дає змогу в майбутньому полегшити роботу водія під час повільного руху транспортного потоку. Тепер можна рухатись у заторах без утоми, автоматично уникаючи зіткнень.

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн