MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

ТЕХНОЛОГІЇ ТА РОЗРОБКИ

MAN BrakeMatic

Упевнене гальмування в усіх моделях автобусів серії TG забезпечує інтелектуальна система MAN BrakeMatic з електронною гальмівною системою (EBS), антиблокувальна система (ABS) і потужні дискові гальма на всіх колесах (або барабанні гальма на мостах із планетарним приводом). При цьому зменшення гальмівного шляху у вантажних автомобілів TG є вирішальними фактором безпеки всіх учасників дорожнього руху.

MAN EVB

Потужне гальмування без зношування колодок і контрольовані спуски на високій швидкості забезпечує моторне гальмо MAN EVB (EVB = Exhaust Valve Brake) із гальмівною потужністю до 290 кВт. Ефект гальмування двигуном підсилюється в результаті короткочасного відкривання випускних клапанів. З метою оптимізації було розроблено ще одне рішення – систему MAN EVBec із регулюванням тиску. У ній створюється ще більший гальмівний момент на низьких обертах.

MAN EVBec

У системі EVBec передбачено ступеневе регулювання гальмівної потужності як розширення звичайних можливостей EVB. Це досягається регулюванням протитиску відпрацьованих газів за допомогою заслінки моторного гальма у вихлопній трубі. Заслінка моторного гальма має пневмопривод і закриває вихлопну трубу залежно від необхідної гальмівної потужності, створюючи таким чином потрібний протитиск відпрацьованих газів для циліндрів. За сигналом датчика бортовий комп’ютер (FFR) визначає поточний протитиск відпрацьованих газів і через дозувальний клапан забезпечує відповідний тиск у серво-циліндрі. Ступеневе спрацювання пристроїв постійного гальмування дає змогу поступово використовувати їх під час руху. Таким чином можна досягнути м’якого гальмування без ривків.

Комбінація потужного моторного гальма EVBec і гідроретардера MAN PriTarder® забезпечує ефективну й економічну гальмівну систему: у порівнянні зі звичайним ретардером гідроретардер використовує воду безпосередньо з контуру охолодження.

MAN PriTarder® , як і інтардер, вбудовано в систему керування допоміжними гальмівними системами MAN BrakeMatic : під час увімкнення й вимкнення зчеплення підключається робоча гальмівна система, щоб не перервати гальмівну силу під час перемикання.

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн