MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

НОВИНИ

17 серпня 2021 на території ТОВ «МАН Трак енд Бас Україна» пройшов тренінг з програми MAN ProfiDrive по підготовці фахівців дилерських центрів з інструктажу водіїв при передачі транспортніх засобів (ТЗ).
Сьогодні парк нашого шановного клієнта поповнився надпотужним та ефективним НОВИМ самоскидом MAN TGS 41.400 8x4 BB CH для виконання завдань із будівництва доріг в Одеській області!
Із радістю хочемо поділитись із Вами передачею, в цей спекотний день, наднадійного та перевіреного MAN TGX 18.440 4x2 BLS нашому постійному Клієнту, для виконання завдань із сільськогосподарської діяльності в Одеській області!
Отримайте вигоду 25%* на оригінальні запасні частини MAN. Пропозиція діє з 10.07.2021 по 30.09.2021 року.
Ми, як офіційний сервісний партнер MAN, в особі директора підприємства Миколи Галагана, прийняли участь у вказаному заході, адже для нас є надзвичайно важливим володіти актуальною інформацією щодо оновлень у сфері постачання запасних частин та обладнання, програмного забезпечення СТО, інновацій та розвитку нових напрямків оптимізації процесів у наданні послуг сервісного обслуговування авто.
Одеська філія ТОВ ТЕХНОФОРУМ, як офіційний дилер МАН Трак енд Бас Україна, у особі директора підприємства Миколи Галагана, прийняли участь у вказаному заході.
Виконання робіт з кузовного ремонту від наших фахівців - це великий досвід роботи та професійні майстри.
У MAN TGX закладена повна сумісність із сучасними напівпричепами, оптимальна грузопідйомність, швидке переоснащення та встановлення додаткового обладнання.
Сьогодні ми передали нашому клієнту сідельний тягач MAN TGX 26.440 для виконання вантажних перевезень по Одеській області та за її межі по Україні.
Цей MAN TGE вражає не тільки шикарним дизайном, але і якісним обладнанням.
Тільки в MAN Центр Одеса кожний клієнт, власник автомобіля MAN, має можливість гарантовано скористатись пропозицією з перевірки (діагностики) автомобіля БЕЗКОШТОВНО по 19 пунктам
Потужна тяга, максимальна вантажопідйомність, чудова ергономіка, зразкова безпека і екологічність забезпечать зростання прибутковості бізнесу і приведуть власника до успіху.
1 / 41234
Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн