MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ

МОДЕЛІ ВАНТАЖІВОК MAN ОДНИМ ПОГЛЯДОМ.

Наше завдання — вести вашу компанію до перемоги. З таким діапазоном моделей, яка охоплює варіанти від компактних 3-тонників до потужних 250-тонників, вам під силу все.

БЕРІТЬ ПРЯМИЙ КУРС НА УСПІХ ІЗ ВАНТАЖІВКАМИ MAN.

Ми розуміємо, що таке успіх, і знаємо, чого він вартий. Кожен наш модельний ряд формує окремий клас і розробляється спеціально для певної сфери застосування.

Усіх їх об’єднує одне — вони на щабель вище в обсягах транспортування та хизуються значно нижчими витратами.

MAN TGS — неприборкана самовпевненість.

Це наш спеціаліст із виконання найскладніших завдань. MAN TGS поєднує в собі позаконкурентне корисне навантаження з потужним двигуном і різноманітними варіантами приводу. MAN TGS — це нездоланний Геркулес, який присвячує всі свої перемоги успіху вашої компанії.
Додатково про MAN TGS

MAN TGM — переконлива універсальність.

Він проявляє себе з різних сторін, задовольняючи ваші щоденні вимоги. Завдяки новому поколінню двигунів MAN TGM пропонує вищі обсяги транспортування та більшу надійність на дорозі. І таким чином перетворюється на надійного, міцного й ефективного помічника у вашому бізнесі.
Додатково про MAN TGM

MAN TGL — досконала маневреність.

Про неї можна сказати «майстер на всі руки». Велике корисне навантаження, низьке споживання пального та неймовірна маневреність моделі MAN TGL гарантує вам, що навіть у тісному потоці машин чи на вузькому будівельному майданчику вона знайде місце для розвороту.
Додатково про MAN TGL

Вантажівка MAN вміло виконає будь-яке завдання.

MAN TGX — зважена ощадливість.

Зі своїм абсолютно ефективним і всемогутнім приводом MAN TGX отримує більше з кожної краплини пального — довших відстаней, більшого крутного моменту та вищої потужності. Тож ви досягнете мети з максимальною ефективністю.
Додатково про MAN TGX

MAN TGX D38 — вражаюча потужність.

Пересування в новому вимірі. З потужністю від 397 кВт (540 к.с.) до 471 кВт (640 к.с.) і високим крутним моментом від 2 700 до 3 000 Н∙м модель TGX D38 за мить залишить усіх позаду. Це ідеальний симбіоз позаконкурентної ефективності й неперевершеної тяги.
Додатково про MAN TGX D38

MAN TGX EfficientLine 3 — сенсаційна ощадливість.

Це наша відповідь на загострену конкурентну боротьбу та суворі вимоги до захисту навколишнього середовища. Свою ефективність і ощадливість MAN TGX EfficientLine 3 підтверджує зменшенням споживання пального на 2 л. А це справляє позитивний вплив не лише на екологію, а й на ваш гаманець.
Додатково про MAN TGX EfficientLine 3

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАЄТЕ ЩЕ ЗАПИТАННЯ?

Тоді звертайтеся до нас! Крім того, докладні відомості можна отримати в різноманітних інформаційних матеріалах.

Додаткова інформація

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн