MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

MAN TGL — ДОСКОНАЛА МАНЕВРЕНІСТЬ

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС
 • Максимальне корисне навантаження й висока вантажопідйомність
 • Ефективний двигун D08
 • Оптимізовані робоче місце водія та зона відпочинку
 • Висока маневреність і максимальна надійність

MAN TGL — ДИНАМІКА РУХУ, ЯКА ПЕРЕКОНУЄ

Висока маневреність у будь-якій ситуації. Максимальне корисне навантаження, висока вантажопідйомність і низьке споживання пального перетворюють вантажівку MAN TGL на справжнього універсала, що займає почесне місце в комунальній сфері, а також у будівництві й типових дистрибуційних перевезеннях. Не має значення, які вимоги ви перед нею ставите, наша вантажівка MAN TGL до найменших деталей відповідатиме вашим особливим вимогам.

Завдяки короткій колісній базі модель MAN TGL є винятково маневреною. Ця характеристика має особливе значення в умовах обмеженого простого будівельного майданчика або напруженого трафіку міста. А двигун надлегкої конструкції D08 допоможе вам заощадити пальне. Окрім цього, економічність моделі також підвищується її витонченою конструкцією та зменшеною кількістю компонентів, що також впливає на собівартість. Насолоджуйтеся неперевершеною динамікою руху з вантажівкою MAN TGL.

Двигун та коробка перемикання передач

 • Двигун D0834
 • Двигун D0836
 • Коробка перемикання передач
 • Технічний паспорт
118-162кВт

Двигун D0834 вантажівки MAN TGL стандарту Євро 6

Отримайте від меншого більше. Покоління двигунів MAN D08. Зниження споживання пального на 5 % не означає зниження кількості кінських сил і величини крутного моменту під час руху, а навпаки — ці показники вищі у порівнянні з попереднім поколінням. Наш секрет: зосередитися на найважливішому. Завдяки значно спрощеним системам очищення відпрацьованих газів й охолодження двигун став легший і менш складним, а відтак — менш вибагливим в обслуговуванні. Ще одна перевага: двигун D08 можна заправляти екологічним біодизелем, завдяки чому ваші поїздки будуть набагато безпечнішими для довкілля. Використання полегшених деталей, як-от масляний піддон із надійного пластику, додатково збільшує корисне навантаження моделі MAN TGL. Ми подбали про те, щоб із нашими двигунами MAN D08 у вас було якомога менше проблем.

184кВт

Двигун D0836 вантажівки MAN TGL стандарту Євро 6

Неприборкана міць і спрощена конструкція. Цей 6-циліндровий витончений варіант двигунів нового покоління MAN D08 розвиває потужність до 250 к.с. (MAN TGL). Його інноваційна конструкція та система очищення відпрацьованих газів гарантує оптимальне нарощення потужності, високий коефіцієнт корисної дії та найкращі робочі характеристики. Завдяки зменшенню власної ваги вантажівка MAN TGL може перевозити більші обсяги вантажу, а полегшена конструкція двигуна, у свою чергу, значно знижує споживання пального. Піклуючись про ваш дорогоцінний час, який ніхто не бажає марнувати на технічне обслуговування автомобіля, ми створили двигун MAN D08, який довго працюватиме без поломок завдяки зменшеній кількості компонентів. Ефективний, потужний та вражаюче невибагливий в обслуговуванні — двигун нового покоління D08 від MAN.

MAN TipMatic

Інтелектуальна коробка передач із механізмом зручного перемикання

Замовивши додатково варіант КПП MAN TipMatic®, ви будете вражені високим рівнем комфорту й ефективним зниженням витрат, які поєдналися в ній. Функція SpeedShifting у дванадцятиступеневій моделі дає змогу швидко перемикати між трьома найвищими передачами, завдяки чому ваш помічник MAN TGL значно легше долатиме підйоми. Коли вантажівка нерухомо застрягла на непроїзній дорозі, інтелектуальна трансмісія з функцією вільного розхитування, запобігаючи прокручуванню коліс, допоможе швидко вийти з цієї ситуації. А з функцією коробки передач Idle Speed Driving ваша вантажівка MAN TGL комфортно пливтиме в повільному потоці машин, а ви комфортно маневруватимете на холостому ходу.

Детальніше
Варіант двигуна
Робочий об'єм
Двигун D0834
4,6 л
118 кВт (160 к. с.), 600Н•м
140 кВт (190 к. с.), 750Н•м
162 кВт (220 к. с.), 850Н•м
Двигун D0836
6,9
184 кВт (250 к. с.), 1050 Н•м
Тип автомобіля
Підвіска
Колісна база
Коробка передач
Самоскид
BB
3050-6070 мм
Синхронізована КПП
Шасі
BL
Повна маса автопоїзда
АКПП MAN
7,5-12 т
TipMatic® (додатково)

Дизайн і кабіна

 • Огляд
 • Інтер'єр
 • Екстер’єр
 • Кабіни

Інтер'єр

Усе перед очима, усе під рукою та все на своїх місцях. За кермом вантажівки MAN TGL на вас чекає ідеально облаштоване робоче місце — і найновіші технології стануть вашими надійними помічниками в роботі. Усі знають, що добре працює той, хто добре відпочиває, тож ми оптимізували для вас місце для відпочинку.

Переваги MAN TGL

 • Підключення до новітньої мережі через новий телематичний бортовий модуль (RIO-Box)
  Завдяки модулю RIO-Box, що встановлюється серійно, ви отримуєте доступ до логістичної системи версії 4.0. Через служби цифрової передачі даних можна об’єднати інформацію про автомобілі та підняти таким чином ефективність своїх транспортних процесів на кардинально новий рівень.
 • Оптимізована система перемикачів і елементів керування
  З метою полегшення повсякденної праці водія перемикачі на робочу місці розташовано відповідно до частоти їх використання, об’єднано у функціональні групи, завдяки чому управління стає інтуїтивнішим. На новому кольоровому дисплеї високої роздільної здатності відразу видно всі вказівки та попередження. Таким чином ваш погляд не відволікатиметься від дороги.
 • Оптимізована організація простору
  У цій моделі всі речі мають свої чіткі місця. Завжди під рукою документи, речові відсіки та електронні порти для підключення мобільних пристроїв. Завдяки виточеним формам панелі перемикачів і центральної консолі, а також холодильнику та речовому ящику, що повністю ховається під ліжком, у новому дизайні кабіни ви матимете значно більше свободи руху.
 • Стійкі до зносу внутрішні поверхні
  Тепла кольорова гамма створює в кабіні домашній затишок. Для поверхонь можна додатково обрати сірий колір Urban Concrete («Бетонне місто»), що буде оптимальним варіантом для роботи в умовах сильних забруднень. Стійкий матеріал поверхонь може стерпіти все: бруд, пил і навіть мастило. Тепер, коли склянкотримач підсилено пружиною, плями від кави залишилися в минулому.
 • Комфортабельна зона відпочинку
  Сила криється в гарному відпочинку, адже найкращі результати праці варто очікувати лише від тих водіїв, які добре відпочили. Повноцінні спальні місця з ламелевою решіткою гарантують благотворний сон, а просторі речові відсіки пропонують достатньо місця для особистого багажу. Із MAN TGL можна не відмовлятися від улюблених звичок, наприклад читання у ліжку. Відсіки для книжок та окулярів, а також ліхтарик на довгій гнучкій ніжці розташовані просто під рукою.

Екстер’єр

Точність у деталях стосується не тільки внутрішніх характеристик. Аеродинамічний дизайн і добре продуманий екстер’єр роблять значний вклад у підвищення ефективності, а ви, в свою чергу, отримуєте більше переваг.

Динамічний дизайн

Оточуючі вбачають у формах моделі MAN TGL силу й ефективність. Її виразний профіль і незмінна лобова частина стануть запорукою успіху як у метушні гамірного міста, так і на будівництві.

Полегшена конструкція

Кожну вимогу вона задовольняє з легкістю. При вазі 5730 кг модель MAN TGL є однією з найлегших вантажівок на ринку. Завдяки збільшенню корисного навантаження приблизно на 400 кг прибуток може підвищитися на суму близько 4 000 євро в рік. Таким чином у сфері економії коштів вона стає абсолютним лідером.

Легка в переоснащенні конструкція рами

Перед вами не лише маневрена, але й багатофункціональна конструкція. Шасі моделі MAN TGL дає змогу швидко та просто знімати і встановлювати різні кузови, а також обирати конфігурацію, яка найточніше відповідатиме поточним завданням.

Низькі борти навантажувальної платформи

Завдяки малій висоті рами кузови MAN TGL мають особливо низьку навантажувальну платформу, що робить їх ідеальними помічниками в дистрибуційних перевезеннях. Оскільки вантаж легко навантажувати та розвантажувати, ви щодня встигатимете більше, витрачаючи при цьому менше зусиль.

Кабіни MAN TGL

Абсолютна зона комфорту. Будь-який варіант кабіни MAN TGL — C, L, LX чи подвійна — це просторість із максимальним ступенем домашнього затишку й комфорту.

Кабіна С

Найвищий клас компактності. Посадка в кабіну — це вже ціле задоволення. Кабіна С зі своєю надзвичайно низькою посадкою, широким відкриттям дверей і зручним переходом до місця переднього пасажира значно полегшує повсякденну роботу.
До кабіни С

Подвійна кабіна

З командою веселіше. Чотирьохдверна подвійна кабіна пропонує достатньо місця для семи осіб. З нею вантажівка TGM готова перевозити не лише матеріали й машини — усі члени команди можуть разом дістатися до місця роботи.
До подвійної кабіни

Кабіна L

Майстер на всі руки. Під час роботи ця модель — тяговий кінь, а під час вашого відпочинку кабіна L перетворюється на домашню спальню, що серійно обладнана комфортабельним ліжком і різноманітними відсіками.
До кабіни L

Кабіна LX

Працьовиті водії, що втомлюються в довгих поїздках, заслуговують на справжній відпочинок. Два зручні ліжка та просторі речові відсіки й комірки в кабіні LX дарують роботягам багато корисного простору й максимальний комфорт.
До кабіни LX

Безпека і ефективність

 • Огляд
 • Допоміжні системи й системи безпеки
 • Системи ефективності

Допоміжні системи й системи безпеки

У вантажівці MAN TGL ви будете в повній безпеці. Безліч допоміжних систем і систем безпеки гарантують відповідну дистанцію та розпізнають загрозливі ситуації до їх виникнення.

Ми щиро турбуємося про вашу безпеку, тому наші допоміжні системи й системи безпеки завчасно вказують на небезпечні ситуації, щоб у вас було достатньо часу для їх виправлення. Вони також пильнують, щоб при повному навантаженні вантажівку не почало розхитувати. Допоміжні системи й системи безпеки від MAN гарантують ваш неминучий успіх.

 • Електронна програма контролю стійкості (ESP)
 • Електронна гальмівна система MAN BrakeMatic®
 • Система автоматичного екстреного гальмування (EBA)
 • Система контролю смуги руху LGS
 • Сповільнювач за КПП (ретардер) і перед КПП (MAN PriTarder)
 • Системи гальм-сповільнювачів EVB
 • Активний стабілізатор поперечної стійкості CDC
 • Система контролю тиску в шинах TPM
 • Цифрова індикація осьового навантаження
 • Автоматичне ввімкнення ближнього світла та склоочисників
 • Навчання безпечному кермуванню разом із MAN ProfiDrive®

Системи ефективності

Уникати витрат ще до їхнього виникнення. Це і мета компанії MAN. Наші системи ефективності, якими оснащено вантажівку MAN TGL, як ніколи ефективно економлять ваші кошти.

Вони підвищують прибуток і знижують видатки. Покладіться на системи ефективності від MAN. Круїз-контроль MAN EfficientCruise® із GPS-керуванням економить до 6 % пального та допомагає пересуватися особливо завбачливо.

А ще приблизно 9 % заощадить для вас наша електронна КПП MAN TipMatic®. Застосовуючи різні параметри, вона розраховує оптимальний алгоритм перемикання передач, зберігає його та застосовує в подібних дорожніх ситуаціях у майбутньому.

Заощаджувати легко — з нашими інтелектуальними системами ефективності.

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАЄТЕ ЩЕ ЗАПИТАННЯ?

Тоді звертайтеся до нас! Крім того, докладні відомості можна отримати в різноманітних інформаційних матеріалах.

Додаткова інформація

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн