MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

MAN TGM — ПЕРЕКОНЛИВА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС
 • Ефективний двигун D08 із високою потужністю та низьким споживанням пального
 • Комфортабельне робоче місце водія
 • Безліч варіантів застосування

MAN TGM — ЕФЕКТИВНІСТЬ У ВСІЙ СВОЇЙ РІЗНОМАНІТНОСТІ

Автомобіль MAN TGM змінює уявлення про сферу тягових і дистрибуційних перевезень середніх вантажів. Оснащена оптимізованим силовим агрегатом, ця модель обіцяє стати ще комфортабельнішою й економічнішою. Завдяки інноваційному двигуну D08 вона не лише стала легшою й менш часозатратною — вона також економить пальне. У дистрибуційних перевезеннях, у комунальній і будівельній сфері — наша модель MAN TGM повністю розкриє свій потенціал, задовольняючи ваші щоденні вимоги.

Ви можете обрати з різноманітних варіантів двигунів, обладнання й кузовів і створити вантажівку MAN TGM, яка відповідатиме вимогам саме вашої сфери застосування. Найрізноманітніше обладнання. Найновіші системи ефективності й безпеки, повністю модернізоване робоче місце водія, що створює комфортну домашню атмосферу навіть в умовах важких повсякденних завдань. Вантажівка MAN TGM має багато талантів. Найважливіше завдання: прискорювати розвиток вашого бізнесу.

Двигун та коробка перемикання передач

 • Двигун D0836
 • Коробка перемикання передач
 • Технічний паспорт
184-235кВт

Двигун D08 вантажівки MAN TGM стандарту Євро 6

Менша вага для більшого корисного навантаження. Модель двигуна MAN D08 показує на вагах на 103 кг менше, ніж її попередник. Завдяки масляному піддону з міцного пластику та зменшенню кількості компонентів знижується не лише вага й видатки на обслуговування двигуна, але й споживання пального. Таким чином наш інноваційний привод заощаджує додатково до 5 % коштів на пальне. Одноступеневий турбокомпресор гарантує оптимальну потужність і підвищений коефіцієнт корисної дії. Коротко кажучи, у двигунах MAN D08 рука об руку йдуть максимальна потужність і ефективність. А якщо ви палкий захисник довкілля, за бажанням можете використовувати парафінове пальне — і це без додаткового переобладнання й дооснащення.

MAN TipMatic

Знижуємо витрати, підвищуємо комфорт. Коробка передач MAN TipMatic® з інтелектуальними функціями, які розроблено спеціально під нове покоління двигунів MAN TGM, суттєво підвищує комфорт під час кермування. Зокрема, функція Idle Speed Driving дає змогу заощаджувати пальне, рухаючись на холостих обертах у повільному дорожньому потоці та навіть не натискаючи педаль акселератора. А з функцією SmartShifting передачі перемикаються просто й м’яко з незмінним тяговим зусиллям. Коробка передач MAN TipMatic® працює повністю автоматично та розраховує поточний алгоритм перемикання передач на основі попередніх дорожніх ситуацій. Дозвольте там виконувати роботу за вас, а вам залишиться лише цілком і повністю сконцентруватися на розвитку свого бізнесу.

Детальніше
Варіант двигуна
Робочий об'єм
Двигун D0836
6,9 л
184 кВт (250 к. с.), 1050 Н•м
213 кВт (290 к. с.), 1150 Н•м
235 кВт (320 к. с.), 1250 Н•м
Тип автомобіля
Підвіска
Колісна база
Коробка передач
Шасі
BB
3525-5775 мм
Синхронізована КПП
Самоскид
BL
Повна маса автопоїзда
АКПП MAN
LL
12-26 т
TipMatic® (додатково)

Дизайн і кабіна

 • Огляд
 • Інтер'єр
 • Екстер’єр
 • Кабіни

Інтер'єр

Нова концепція освітлення, більше свободи руху та чітко впорядкована робоча зона, де все розташовано на своїх місцях — невже можуть бути інші побажання до модернізованого внутрішнього простору нашого автомобіля MAN TGM.

Переваги MAN TGM

 • Щоденне робоче місце водія
  Щоб постійно тримали все під контролем, ми кардинально переробили концепцію керування в новій моделі MAN TGM. Поворотний перемикач MAN TipMatic® переміщено на центр панелі, тож він став ще доступніший. Інші перемикачі об’єднано у функціональні групи й упорядковано відповідно до частоти використання. Важливі вказівки та попередження ще легше розпізнаються на кольоровому дисплеї високої роздільної здатності, чим покращується реакція водія на непередбачувані ситуації.
 • Комфортабельна зона відпочинку
  Тут усе під рукою: вимикачі внутрішнього освітлення, склопідйомників і підйомно-зсувного люка можна легко дістати з будь-якої лежачої позиції на ліжку. Розетки для мобільного телефону, планшета й телевізора також доступні без зусиль. Свої персональні речі водій може розмістити в просторих відсіках на задній стіні.
 • Ще більше місця для водія
  Щоб вам ніщо не заважало та не сковувало рухів на робочому місці, новий холодильний модуль тепер може повністю ховатися під ліжко, звільняючи при цьому багато простору. Таким чином у вас не лише завжди під рукою буде освіжаючий напій чи страва, але й значно більше місця для рухів і пересування.
 • Світ нових фарб
  Внутрішній дизайн у теплих пісочних і сірих тонах гарантує усеохоплююче відчуття затишку під час тривалих і коротких поїздок. Створений нами колір Urban Concrete («Бетонне місто») пробачить вам майже все, тому саме він рекомендований в умовах сильних і частих забруднень. Ще один крок до чистоти — підпружинений тримач склянок, втоплений у передню консоль, більше не перекинеться під час їзди по бездоріжжю або на поворотах.
 • Підключення до новітньої мережі через новий телематичний бортовий модуль (RIO-Box)
  Завдяки модулю RIO-Box, що встановлюється серійно, ви отримуєте доступ до логістичної системи версії 4.0. Через служби цифрової передачі даних ви об’єднуєте дані автомобілів і таким чином піднімаєте ефективність своїх транспортних процесів на якісно новий рівень.

Екстер’єр

Дизайн, який неможливо сплутати з іншими, і практичні функції, які полегшують виконання найважчих завдань. Модель MAN TGM має привабливий зовнішній вигляд, який на відмінно пройде практичний тест зі щоденної експлуатації.

Виразний дизайн

Справжній дизайн MAN легко впізнати за його аеродинамічним силуетом і, звісно, за стилізованим зображенням лева MAN, що розміщено на радіаторі та кермі.

Полегшена конструкція

Такий майстер на всі руки повинен ще й мало важити. Завдяки оптимальному підбору матеріалів по вазі вантажівка MAN TGM дуже легка, тому її можна значно більше навантажувати. Тож зовсім не дивно, що вона б’є рекорди корисного навантаження в своєму класі.

Оптимізований по вазі передній міст

Навантажуйте ще! Адже новий запатентований кований профіль балки моста у формі Z дав змогу знизити вагу передньої осі на 8,5 кг. Для вас це означає підвищення корисного навантаження, що позитивно впливає на ваш бюджет — що більший вантаж ви зможете перевозити, то менше поїздом вам доведеться виконати.

Легка в переоснащенні конструкція рами

З нашою рамою у вас безліч варіантів. Конструкція рами в моделі MAN TGM передбачає практичну перфоровану рейку, щоб швидко та дешево знімати та встановлювати різноманітні типи кузовів без свердління. Таким чином ви не будете пошкоджувати антикорозійний захист шасі, не втрачаючи при цьому гнучкості у виборі варіантів переоснащення.

Підготовка для встановлення допоміжних агрегатів

Готовий до всього. Немає значення, чи бажаєте ви встановити додатковий компресор кондиціонера, бетононасос або нагнітач, завдяки заводській підготовці для допоміжних агрегатів вантажівка MAN TGM пристосована до будь-якої модернізації.

Кабіни MAN TGM

Розмаїття варіантів при незмінно вражаючому комфорті. Оскільки кожне завдання ставить свої вимоги, ми пропонуємо на вибір чотири варіанти кабіни.

Кабіна С

Найвищий клас компактності. Посадка в кабіну — це вже ціле задоволення. Кабіна С зі своєю надзвичайно низькою посадкою, широким відкриттям дверей і зручним переходом до місця переднього пасажира значно полегшує повсякденну роботу.
До кабіни С

Подвійна кабіна

З командою веселіше. Чотирьохдверна подвійна кабіна пропонує достатньо місця для семи осіб. З нею вантажівка TGM готова перевозити не лише матеріали й машини — усі члени команди можуть разом дістатися до місця роботи.
До подвійної кабіни

Кабіна L

Майстер на всі руки. Під час роботи ця модель — тяговий кінь, а під час вашого відпочинку кабіна L перетворюється на домашню спальню, що серійно обладнана комфортабельним ліжком і різноманітними відсіками.
До кабіни L

Кабіна LX

Працьовиті водії, що втомлюються в довгих поїздках, заслуговують на справжній відпочинок. Два зручні ліжка та просторі речові відсіки й комірки в кабіні LX дарують роботягам багато корисного простору й максимальний комфорт.
До кабіни LX

Безпека і ефективність

 • Огляд
 • Допоміжні системи й системи безпеки
 • Системи ефективності

Допоміжні системи й системи безпеки

Запобігання — це найкраща гарантія. Наші допоміжні системи й системи безпеки завчасно попереджають водія про небезпечні ситуації, щоб він встиг правильно зреагувати.

З цими системами у вас не буде жодних неприємних сюрпризів на дорозі. Завдяки електронній системі контролю стійкості та безлічі інших функцій легко триматимете автомобіль під контролем навіть у найсуворіших умовах. Довіртеся нашим технічним розробкам і познайомтеся із серійними та додатковими допоміжними системами й системами безпеки.

 

 • Електронна програма контролю стійкості (ESP)
 • Електронна гальмівна система MAN BrakeMatic®
 • Система автоматичного екстреного гальмування (EBA)
 • Система контролю смуги руху LGS
 • Електронна гальмівна система EBS
 • Антиблокувальна система (ABS)
 • Цифрова індикація осьового навантаження

Системи ефективності

Нашим основним пріоритетом є зниження ваших витрат. Інноваційні системи ефективності під час кожної поїздки заощаджують, навіть коли ви просто рухаєтеся по інерції.

Ми наполегливо працюємо щодня, аби ви отримували максимальну вигоду. Наш круїз-контроль EfficientCruise® із GPS-керуванням заощаджує до 6 % пального, оскільки він завбачливо розраховує топографію шляху та постійно вибирає підходящу швидкість для кожного відрізку дороги. Розпізнавши легкий нахил, функція MAN EfficientRoll вашої вантажівки MAN TGM самостійно перемикається на нейтральну передачу та використовує довершені властивості холостого ходу цього універсала.

Пізнайте ощадливість у новому образі — покладіться на системи ефективності від MAN.

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАЄТЕ ЩЕ ЗАПИТАННЯ?

Тоді звертайтеся до нас! Крім того, докладні відомості можна отримати в різноманітних інформаційних матеріалах.

Додаткова інформація

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн