MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

MAN TGS — НЕПРИБОРКАНА САМОВПЕВНЕНІСТЬ

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС
 • Інноваційна допоміжна система
 • Неперевершений комфорт і нове практичне оснащення інтер’єру
 • Граничне навантаження на передню вісь 10 т для чотиривісних автомобілів
Запаморочлива потужність і вражаючий дизайн. MAN TGX і MAN TGS

MAN TGS — НЕВТОМНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Вантажівка MAN TGS готова до будь-якої роботи. Важкі регіональні та дистрибуційні перевезення, будівельні та комунальні роботи і навіть нездоланні перешкоди під силу працьовитому умільцю, який безкомпромісно справиться з будь-яким завданням. З нашою особливою інтуїтивною панеллю управління ви маєте під рукою всі головні перемикачі та функції. А після успішного виконання нелегкої місії на вас чекатиме ідеально продумана зона відпочинку, де ви поринете в домашній затишок і комфорт. Так комфортно ще не було ніколи.

Ця модель підкорює заболочені лісові стежки та круті ґрунтові дороги там само просто й ефективно, як рівні автомагістралі. Завдяки своєму потужному приводу вона демонструє на дорозі нездоланну силу. Та при цьому її узгоджена полегшена конструкція та інтелектуальні системи ефективності ще й економлять кошти. MAN TGS — це нездоланний Геркулес, який присвячує всі свої перемоги успіху вашої компанії.

Двигун та коробка перемикання передач

 • Двигун D15
 • Двигун D26
 • Коробка перемикання передач
 • Технічний паспорт
243-294кВт

Двигун D15 вантажівки MAN TGS стандарту Євро 6

Більша потужність, менша вага, знижені витрати пального та менше шкідливих викидів. Сучасна система впорскування пального Common Rail додатково підвищує стабільність і ефективність нового двигуна D15. Паливний насос високого тиску забезпечує якнайдрібніше розпилення пального, а отже – його ефективне згорання та високий коефіцієнт корисної дії. Спрощена система SCR для нейтралізації відпрацьованих газів знижує витрати на технічне обслуговування й ремонт, подовжуючи інтервали сервісного обслуговування сажового фільтра для дизельного двигуна. На кілька кілограм менша вага потужного двигуна D15 підвищує вантажопідйомність автомобіля. Щодо характеристик ресурсу та надійності двигун D15 також відповідає традиційним високим стандартам якості MAN.

316-375кВт

Двигун D26 вантажівки MAN TGS стандарту Євро 6

Вашій компанії потрібен могутній помічник? Двигун MAN D26 має потужність на 10 к. с. більшу, крутний момент на 100 Н∙м більший та корисне навантаження на 70 кг більше, ніж попередня модель. Результат: Найвища ефективність і більша потужність за нижчої витрати пального. Двоступенева рециркуляція охолоджених відпрацьованих газів двигуна значно знижує утворення оксидів нітрогену, оскільки в систему повертається певна частина вихлопних газів. Тож ви отримуєте дві вигоди: екологічну й фінансову.

MAN TipMatic®

Перейдіть на щабель вище в плані ефективності

Потурбуйтеся про те, щоб безпечно добратися до цілі, а вибір відповідних передач залиште нашій інтелектуальній системі перемикання MAN TipMatic®. Спеціальне програмне забезпечення на основі різних параметрів розраховує ідеальну швидкість перемикання передач і автоматично підбирає найбільш правильний варіант, що підвищує ефективність і зменшує зношування. Різноманітні програми, як для досвідченого водія, так і для цілого автопарку, доповнюють унікальні функції нашої інноваційної дванадцятиступеневої КПП. Звуження обсягу ручного керування може знизити зношування та споживання пального, що буде дуже доречно в разі частої зміни водіїв. Переходьте на шабель вище у сфері комфорту й ефективності разом із MAN TipMatic®.

Детальніше
Варіант двигуна
Робочий об'єм
D1556
9,0 л
243 кВт (330 к. с.), 1600 Н•м
265 кВт (360 к. с.), 1700 Н•м
294 кВт (400 к. с.), 1800 Н•м
D2676
12,4 л
316 кВт (430 к. с.), 2200 Н•м
346 кВт (470 к. с.), 2400 Н•м
375 кВт (510 к. с.), 2600 Н•м

Дизайн і кабіна

 • Огляд
 • Інтер'єр
 • Екстер’єр
 • Кабіни

Інтер'єр

Місце знайдеться для всього, тільки не для компромісу. Кольоровий дисплей високої роздільної здатності, нова інтуїтивна панель перемикачів і елементів керування та численні поліпшення зони відпочинку — розробляючи нове оснащення салону, ми дійсно продумали все.

Переваги MAN TGS

 • Інноваційна панель перемикачів і елементів керування
  Ідеальне розташування. Нова концепція елементів керування в кабіні MAN TGS передбачає, що всі перемикачі, які використовуються найчастіше та повинні швидко активуватися, розташовуються під рукою. Тепер насолоджуйтеся інтуїтивним керуванням і винятковим комфортом на робочому місці.
 • Кольоровий дисплей високої роздільної здатності
  Усе зрозуміло з першого погляду на новому кольоровому РК-дисплеї високої роздільної здатності, що міститься на головному інструменті. Попереджувальні повідомлення та поточні вказівки дуже чітко видно, що максимізує безпечність і комфорт керування.
 • Цифрова мережа для оптимізованого керування автопарком
  Через цифрову мережу ви можете підключатися до функцій і рішень, що потрібні саме вам і вашій компанії. З новим телематичним бортовим модулем (RIO-Box) ви автоматично отримуєте постійний доступ до всіх хмарних цифрових служб для більш ефективного та зручного керування автопарком.
 • Ще більше вільного простору
  Холодильник порадує свіжим дизайном. Він зручно ховається під ліжком і таким чином звільняє безліч вільного простору. Витончений дизайн панелі управління та центральної консолі дарують додаткове місце між сидіннями.
 • Просто почуття домашнього комфорту
  У новому інтер’єрі вантажівки MAN TGS ви почуваєтеся як удома. Нові ліхтарики на довгих гнучких ніжках створюють домашню атмосферу. Новий приліжковий пульт управління дає змогу керувати освітленням, склопідйомниками та підйомно-зсувним люком, не піднімаючись із ліжка. Розетки для мобільного телефону, планшета та телевізора завжди під рукою, а нові речові відсіки забезпечать більше місця й порядку в кабіні.

Екстер’єр

Для нас однаково важливі як гарний вигляд, так і висока потужність. Виразний дизайн наших вантажівок MAN TGS поєднує в собі функціональний зовнішній вигляд і максимальну ефективність.

Виразний дизайн і левова сила

Вражаючий вигляд. Чіткі контури моделі MAN TGS випромінюють упевненість в собі та приголомшливу привабливість. Зображення лева MAN на радіаторі та кермі означає силу та потужність. Він з першого погляду дає чітко зрозуміти, що за сила ховається в цьому автомобілі.

Змінне співвідношення осьового навантаження

Вісь під контролем. Про оптимальну тягу на ведучому мості при будь-яких варіантах навантаження у вантажівці MAN TGS турбується змінне співвідношення осьового навантаження. Для цього осьове навантаження варіативно розподіляється між ведучою та неведучою осями, які завдяки цьому можуть мати оптимально міцне зчеплення з нестабільним ґрунтовим покриттям.

Оновлений бампер

Не перегрівається навіть під час тривалої роботи. Структура решітки пластикового бампера захищає агрегати моделі MAN TGS від перегрівання завдяки оптимізованому охолоджувальному потоку. Таким способом ми не лише зробили серце нашого лева привабливим естетично, але й ідеальним практично.

Полегшена конструкція

Легка в розгоні. Модельний ряд важких вантажівок MAN TGS вражає своєю полегшеною конструкцією. Що легша вантажівка, то більше її корисне навантаження та менше споживання пального. І врешті-решт результатом буде покращення фінансового балансу.

Легка в переоснащенні конструкція рами

Вам доступні найкращі варіанти. Рама моделі MAN TGS пропонує безліч можливостей. Завдяки рівному верхньому краю рами будь-яке переобладнання виконується швидко та просто. Вільну частину рами позаду кабіни можна використати для встановлення додаткового знімного обладнання, наприклад крана. На перфорованій рейці легко реалізуються навіть найскладніші варіанти переоснащення.

Кабіни MAN TGS

Домашній затишок у серійному виконанні. Немає значення, який варіант кабіни обирати, ви завжди матимете максимум комфорту на борту MAN TGS.

Кабіна М

Найвищий клас компактності. Невеликі габарити, проте безліч простору для речей. Кабіна M ідеально підходить для регіональних і дистрибуційних перевезень на короткі відстані, на будівництві та в комунальних службах.
До кабіни М

Кабіна L

Майстер на всі руки. Під час роботи ця модель — тяговий кінь, а під час вашого відпочинку кабіна L перетворюється на домашню спальню, що серійно обладнана комфортабельним ліжком і різноманітними відсіками.
До кабіни L

Кабіна LX

Працьовиті водії, що втомлюються в довгих поїздках, заслуговують на справжній відпочинок. Два зручні ліжка та просторі речові відсіки й комірки в кабіні LX дарують роботягам багато корисного простору й максимальний комфорт.
До кабіни LX

Безпека і ефективність

 • Огляд
 • Допоміжні системи й системи безпеки
 • Системи ефективності
 • MAN HydroDrive®

Допоміжні системи й системи безпеки

Щоб ви завжди досягали своєї мети, ми обладнали вантажівку MAN TGS безліччю інтелектуальних допоміжних систем і систем безпеки.

Щоб навіть у заторах ви не втрачали душевного спокою, ми доповнили адаптивний круїз-контроль функцією Stop & Go. Завдяки цьому вантажівка MAN TGS самостійно гальмує до повної зупинки, а також автоматично рушає знову, пересуваючись короткими відрізками. Якщо автомобіль обладнано системою екстреного гальмування EBA, він розпізнає небезпеку в полі зору та автоматично задіює гальма.

 • Електронна програма контролю стійкості (ESP)
 • Електронна гальмівна система MAN BrakeMatic®
 • Система автоматичного екстреного гальмування (EBA)
 • Система контролю смуги руху LGS
 • Адаптивний круїз-контроль ACC із функцією Stop & Go
 • Активний стабілізатор поперечної стійкості CDC
 • Системи гальм-сповільнювачів EVB
 • Сповільнювач за КПП (ретардер) і перед КПП (MAN PriTarder)
 • Система контролю тиску в шинах TPM
 • Цифрова індикація осьового навантаження
 • Автоматичне ввімкнення ближнього світла та склоочисників
 • Навчання безпечному й економічному кермуванню від MAN ProfiDrive®

Системи ефективності

З нашими системами ефективності підвищення потужності на фоні зменшеного споживання пального скоро стануть невід’ємною частиною робочого процесу. Ви заощаджуєте вже із самому початку —

Відомо, що левова частина видатків іде на пальне, тому ми направили зусилля на оптимізацію споживання пального нашими вантажівками і для цього розробили інтелектуальні системи ефективності.

Тож наша система круїз-контролю MAN EfficientCruise® з GPS-керуванням не лише враховує топографію ділянки дороги протяжністю до трьох кілометрів з усіма її підйомами та схилами, а також автоматично вибирає найбільш підходящу передачу й уникає великих розривів тягового зусилля.

Завдяки нашим системам ефективності жодну краплину пального не буде витрачено марно.

Привод MAN HydroDrive®

Буксувати чи не буксувати? Завдяки під’єднуваному приводу передніх коліс MAN HydroDrive® ви більше ніколи не втратите зчеплення з дорогою в умовах непрохідного бездоріжжя.

Додаткова тяга за найменшої потреби. Якщо нестійкий ґрунт лише іноді трапляється на шляху, повний привод не завжди буде оптимальним рішенням. Це зоряний час функції MAN HydroDrive<sup>®</sup>, що вмикає привод передніх коліс. За потреби додає тягу та в порівнянні з традиційним повним приводом суттєво економить пальне й важить приблизно на 750&nbsp;кг менше. З функцією MAN HydroDrive<sup>®</sup> вам гарантовано постійне зчеплення з дорогою. Тепер бездоріжжя не завадить вам дістатися до цілі.

Дополнительная информация о MAN HydroDrive

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАЄТЕ ЩЕ ЗАПИТАННЯ?

Тоді звертайтеся до нас! Крім того, докладні відомості можна отримати в різноманітних інформаційних матеріалах.

Додаткова інформація

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн