MAN Центр Одесса

ОДЕССКИЙ ФИЛИАЛ ООО "ТЕХНОФОРУМ"

MAN TGX D38 — ВРАЖАЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС
  • Максимальна потужність двигуна
  • Вражаюче корисне навантаження до 120 тонн
  • Найвищий комфорт у салоні
Наша таємна зброя для амбіційних транспортних завдань

D38 MAN TGX — УПЕРЕД НА ПОВНІЙ ШВИДКОСТІ

Вас ніщо не може зупинити! Модель MAN TGX D38 з легкістю подолає будь-яку дорогу, якою би важкою та крутою вона не була. Завдяки потужному двигуну наш богатир здатний без проблем перевозити до 120 тонн вантажів і завдяки приголомшливому тяговому зусиллю подолає будь-яку висоту. Колосальна потужність гальм-сповільнювачів потурбується про те, щоб ви безпечно з’їхали назад у долину.

Наш тягловий кінь не просто впорається з великими відстанями та важкими вантажами, а й подолає непрохідні ділянки, як от будівельні майданчики та лісові шляхи. Оберіть собі підходящий сідельний тягач і залиште позаду всі перешкоди разом із новим напарником MAN TGX D38. MAN TGX D38 — це ідеальний симбіоз позаконкурентної ефективності та неперевершеної тяги.

Машина-звір. двигун моделі MAN TGX D38

Двигун та коробка перемикання передач

  • Двигун D38
  • Коробка перемикання передач
  • Система охолодження TopDown
  • Система регулювання тиску повітря
  • MAN EfficientCruise® с EfficientRoll
  • Технічний паспорт
397-471 кВткВт

Двигун D38 вантажівки MAN TGX стандарту Євро 6

Це справжнє диво, створене компанією MAN. Модельний ряд потужних двигунів MAN D38. Дизельний двигун із системою Common Rail може похизуватися високим тиском упорскування до 2 500 бар і тиском займання в 250 бар, а також найкращим тяговим зусиллям при одночасному зниженні споживання пального. Про те, щоб навіть найважче завдання здавалося вам дитячою грою, потурбується двоступеневий турбонаддув із проміжним охолодженням для оптимального постачання в двигун повітря для згоряння. Результат: оптимізований процес нарощення обертів двигуна, завдяки якому ваша вантажівка швидко, економно та надійно дістанеться до цілі. Надійний, енергійний і завжди готовий до подвигів. Такими є двигуни D38 від MAN.

MAN TipMatic®

Для ніжного перемикання дужих двигунів

Наша інтелектуальна коробка передач MAN TipMatic® поєднує в собі неперевершену рентабельність і максимальний комфорт їзди. Кожне завдання ставить свої власні вимоги. Інноваційна дванадцятиступенева коробка передач постійно підлаштовується під індивідуальні вимоги кожного окремого завдання, зберігає дані та в майбутньому підбирає підходящий алгоритм при подібних умовах у майбутньому. Це відбувається повністю автоматично, тож вам залишається цілком і повністю сконцентруватися на виконанні завдання. А якщо ваша вантажівка застрягла в снігу або на вологій нестійкій поверхні, виїзд вам полегшить коробка передач MAN TipMatic® з функцією вільного розхитування. Вона автоматично вибирає потрібну передачу, щоб знизити крутний момент на ведучих колесах і, таким чином, уникнути їхнього прокручування.

Навіщо ускладнювати, якщо можна зробити простіше?

Детальніше

Система охолодження TopDown

А голову слід тримати в холоді

У критичних і складних ситуаціях дуже добре, що двигун D38 ніколи не перегрівається. Особливу роль у цьому відіграє інноваційна система охолодження TopDown. Вона слідкує за тим, щоб термічно навантажені деталі головок циліндрів не перегрівалися. Для цього системна охолоджувальна вода нагнітається зверху вниз через двигун у напрямку до компонентів, що потребують охолодження. Результат: тривалий термін служби інжекторів і клапанів та знижене споживання пального завдяки проміжному охолоджувальному насосу, оптимізованому по потужності.

Система регулювання тиску повітря APM

Усьому свій час

Навіщо бездумно марнувати енергію, якщо можна їхати ефективніше? Система регулювання тиску повітря контролює роботу повітряного компресора, тож він вмикається лише тоді, коли дійсно потрібен додатковий тиск. Таким чином знижується не тільки час роботи компресора на 90 % у порівнянні з аналогами, але й енергоспоживання загалом. Інновація, яка має колосальне значення.

MAN EfficientCruise® с EfficientRoll

Новий темп вантажівки MAN TGX D38

Завдяки інтелектуальній системі круїз-контролю MAN EfficientCruise® з GPS-керуванням ви завжди на крок попереду своїх конкурентів. На основі поточного навантаження, частоти обертання двигуна та прорахування топографії шляху протяжністю до 3 км, система автоматично підбирає ідеальну швидкість руху. Інтегрована функція коробки передач EfficientRoll дає змогу отримати додаткову вигоду від чергування топографічно різних ділянок на шляху і таким чином значно зекономити пальне. Економія на холостому ходу — зниження витрат ще ніколи не було таким простим.

Детальніше
Варіант двигуна
Робочий об'єм
D3876
15,2 л
397 кВт (540 к. с.), 2700 Н•м
427 кВт (580 к. с.), 2900 Н•м
371 кВт (640 к. с.), 3000 Н•м
Тип автомобіля
Підвіска
Колісна база
Коробка передач
Сідловий тягач
BB
2600-5100 мм
АКПП MAN
Шасі
BL
Повна маса
TipMatic®
Самоскид
LL
18-41 т
Допустима повна маса автопоїзда до 250 т

СИЛЬНА ВАНТАЖІВКА ПОТРЕБУЄ СИЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

Особливий дизайн, скільки сягає око. Тут ви дізнаєтеся більше про маленькі, але такі важливі деталі моделі MAN TGX D38. Щоб кожному стало зрозуміло, з чим він має справу.

Блискучий вигляд 
Осліпіть конкурентів своєю неповторністю. З платиновим лакуванням бокових дзеркал і таким же кольором облицювання радіатора вантажівка справляє незабутнє враження вже з першого погляду. У цьому образі відразу зрозуміло все.

Очевидна потужність
540, 580 або навіть 640 к.с.? Модель TGX D38 не боїться показати, що вона може. Саме тому на її дверях чітко зазначено випуклим шрифтом значення потужності.

Вартість упізнавання марки
Благородний хром для благородного ім’я. Напис D38 прикрашає нашу потужну вантажівку як на дверях водія, так і з протилежного боку. Занижена самооцінка залишилася у вчорашньому дні, не соромтеся наголосити на силі своєї MAN TGX D38.

Послуги

Послуги

Кращий сервіс для ідеального обслуговування. Дізнайтеся більше про сервісні пропозиції MAN.

Сервісне і технічне обслуговування

МАЄТЕ ЩЕ ЗАПИТАННЯ?

Тоді звертайтеся до нас! Крім того, докладні відомості можна отримати в різноманітних інформаційних матеріалах.

Додаткова інформація

Scroll Up

Купуй автомобіль онлайн